X
تبلیغات
تعمیرات ایسیو خودرو

فروش لوازم یدکی و لوازم برقی خودرو

تعمیرات ایسیو خودرو

ایسیو خودرو دارای چشم و گوش و بینی نیست، بنابراین برای دستیابی به اطلاعات نیاز به وسایلی مانند سنسورها دارد. ایسیو کنترل کننده کلیه اجزای برقی در خودرو ها محسوب می شوند. در اصل از سنسورها به محض اینکه اطلاعات به ECU یا همان کامپیوتر خودروی شما میرسد پروسس میشود و دستور لازم را صادر میکند.

مرکز تعمیرات ایسیو خودرو های تولید داخل شامل تعمیر ایسیو خودروهای سایپا، تعمیر ایسیو ایران خودرو، تعمیر ای سی یو کیا و … ، تعمیرات کامپیوتر خودرو خارجی شامل ایسیو هیوندای، تویوتا، جک، هوندا، بنز و میتسوبیشی و … میباشد.

برای پرداخت هزینه کمتر گول تعمیرگاه های غیر رسمی و غیر تخصصی را نخورید ، چرا که این تعمیرگاه ها حتی اگر ایسیو خودرو شما را هم تعمیر کنند با گذشت زمان کمی مجددا با ایرادهای بزرگتری رو به رو میگردید . پس برای تعمیر ایسیو خودرو فقط به تعمیرگاه های مطمئن مثل کارایدک اعتماد کنید.

یکی از مواردی که در تعمیرات ECU بسیار مهم می باشد استفاده از دستگاه های تخصصی و به روز این حوزه است. با کارایدک تماس بگیرید و ایسیو خودروهای خود را سریع و با کیفیت تعمیر کنید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط : آشنایی با ایسیو خودرو ، تعمیرات کامپیوتر خودرو

برای آشنایی با ایسیو خودرو و خرید ایسیو زیمنس و کروز میتوانید با گروه کارا یدک در ارتباط باشید تا در زمینه ی ایسیو کروز و زیمنس اطلاعات بیشتری کسب کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را در زمینه ی خرید ایسیو داشته باشید.

راه های تماس با کارایدک :

۰۲۱۳۶۶۱۷۶۱۶
تهران ، خیابان ملت ، کوچه میرشریفی ، پلاک ۲ ، واحد ۷


برچسب‌ها: تعمیر ایسیو,تعمیر کامپیوتر خودرو,قیمت ایسیو خودرو,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت ۱۷:۰۵ توسط اهوراوب اهوراوب کوم دسته : نظر(0)