X
تبلیغات
ایسیو کروز اورجینال از کجا بخریم؟

فروش لوازم یدکی و لوازم برقی خودرو

ایسیو کروز اورجینال از کجا بخریم؟

ایسیو کروز اورجینال از کجا بخریم؟ شاید این سوال افرادی باشد که به فروشگاه قطعات زیادی مراجعه کرده اند و سرشان کلاه رفته است اما دیگر نگران نباشید با کارا یدک در ارتباط باشید.

اساسا ایسیو کروز، تزریق سوخت را کنترل می کند و در موتورهای بنزینی زمانبندی شروع جرقه را برای مشتعل کردن ‏سوخت انجام می دهد.

ایسیو کروز موقعیت داخلی موتور را با استفاده از سنسور موقعیت میل لنگ تعریف می کند به ‏طوری که انژکتور و سیستم احتراق دقیقا در زمانی درست فعال شوند.

یک موتور احتراق داخلی اساسا یک پمپ هوای بزرگ است که با استفاده از سوخت به خود قدرت می بخشد.

هنگامی که ‏هوا به درون مکیده می شود، سوخت کافی برای تولید قدرت باید فراهم شود تا عملکرد موتور حفظ شود، در حالی که ‏باقی ماندن مقداری کافی سوخت برای به حرکت درآوردن مجدد خودرو (به طور مثال زمانی که خودرو خاموش است) و ‏یا می خواهیم دوباره آن را روشن کنیم ضروری است.

‏اختلاط بیش از حد سوخت و هوا باعث خفه شدن موتور می شود و پیشرانه نخواهد توانست خود یا ماشین را قدرت ‏ببخشد.‏
توجه فرمایید صرفا مقدار ترکیب سوخت و هوا مهم نیست، نسبت یا درصد اختلاط آن ها نیز باید صحیح باشد. نتیجه ‏ترکیب سوخت بیش از حد و اکسیژن کم، احتراق ناقص و بی ثمر است که منجر به خام سوزی می شود .نتیجه ترکیب ‏سوخت بسیار کم و اکسیژن زیاد نیز باعث می شود که احتراق کند و ضعیف باشد‎.‎

 ایسیو کروز ، ایسیو زیمنس جزء مارک های پر فروش برای ایسیو است که میتوانید به صورت اورجینال از بهترین و برترین فروشگاه آنلاین فروش قطعات کارا یدک خریداری کنید.


برچسب‌ها: ایسیو زیمنس,خرید ایسیو کروز,قیمت ایسیو کروز,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت ۱۶:۱۶ توسط اهوراوب اهوراوب کوم دسته : نظر(0)