X
تبلیغات
تعمیر انواع ایسیو خودرو

فروش لوازم یدکی و لوازم برقی خودرو

تعمیر انواع ایسیو خودرو

تعمیر انواع ایسیو خودرو با کارایدک

ECU خودرو از بخش های مختلفی تشکیل شده که هر کدام وظیفه خاصی را در کنترل عملکرد خودرو ایفا می کنند. این بخش ها عبارتند از مبدل های آنالوگ به دیجیتال، دیجیتال به آنالوگ، خروجی های دیجیتال سطح بالا، میکروچیپ های ارتباطی و کاندیشنر سیگنال ها. ECU با دریافت سیگنال ها و گزارشات این سنسور های به تصمیم های ضروری می پردازد.

تعمیر ایسیو

در خودروهای انژکتوری، ECU نقش يك کنترل کننده پيچيده الكترونيكی را بازی می کند، به گونه ای که هر لحظه، اطلاعات خودرو را از سنسورهی مختلفی که به آن متصل است، نظیر سنسور دور موتور و سنسور دمای آب موتور دريافت کرده و سيگنال های مناسب را به خروجی هايی مانند انژکتورها و کويل اعمال میکند. عيب يابی چنين مجموعه پيچيده ای بدون ابزارهای الكترونيكی اگر غیر ممكن نباشد، بسيار سخت و مشكل است. به همین منظور، کلیه قطعات الكترونيكی که در خودرو مورد استفاده قرار می گيرند، دارای یک خروجی هستند که در صورت ايجاد عيوب احتمالی، سيگنالی را به کنترل کننده مرکزی يا ECU ارسال می کنند.

تعمیر ecu پس از دريافت سيگنال خطا، دو کار انجام می دهد؛ یعنی با وجود عيوب گزارش شده، بهترين روش را برای ادامه کار موتور انتخاب کرده و سپس این عيوب را در قالبکدهای خطا يا DTC به دستگاه عيب ياب گزارش می دهد و همزمان چراغ عيب یاب را برای آگاهی راننده روشن می کند. بنابراين در اغلب موارد، عیوب ايجاد شده در سیستم را عناصر الكترونیكی داخل ecu تولید کرده و به پردازنده مرکزی ecu گزارش می دهند و در واقع عیب یاب فقط گزارشات یا کدهای خطای ارسال شده را به تعمیرکار ارائه می دهد و بدین ترتیب تعمیرکار به راحتی می تواند با مشخص شدن عیب خودرو به تعمیر کامپیوتر خودرو بپردازد.

یکی از مواردی که در تعمیرات ECU بسیار مهم می باشد استفاده از دستگاه های تخصصی و به روز این حوزه است. با کارایدک تماس بگیرید و ایسیو خودروهای خود را سریع و با کیفیت تعمیر کنید. برای اطلاعات بیشتر با 02136617616 با تماس بگیرید.

همچنین برای خرید ایسیو های چینی ، اصل و ارجینال میتوانید با ما تماس بگیرید . لیست قیمت و خرید انواع ایسیو (کلیک کنید)


برچسب‌ها: تعمیر انواع ایسیو خودرو,تعمیر ایسیو,تعمیر ایسیو خودرو,تعمیر کامپیوتر خودرو,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت ۱۴:۴۷ توسط اهوراوب اهوراوب کوم دسته : نظر(0)